Carsio Redakcja

Redakcja

O portalu

W świecie motoryzacji zwykło się mawiać, że stare samochody mają „duszę”. Każdy fan klasyki potwierdzi te słowa. Wiekowe, niekiedy zabytkowe już pojazdy pokryte kurzem, są niepowtarzalne i wzbudzają zachwyt.

Carsio.pl to portal skierowany właśnie do miłośników aut „z duszą”. Znajdziesz u nas porady i informacje dotyczące młodszych youngtimerów, jak i tych najstarszych – oldtimerów. Z nami dowiesz się gdzie odbywa się najbliższy zlot, oraz w jaki sposób dbać o wyjątkowy pojazd. Nasz serwis to prawdziwe kompendium wiedzy dla znawców tematu, ale też osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z klasykami!

Do zobaczenia!

Znasz się na motoryzacji i uwielbiasz stare, klasyczne pojazdy? Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redaktor naczelny

Marcin Lewicki

Motoryzacyjny fan klasyków. Prywatnie posiadacz BMW serii 5 E34 z 1988 roku. Dziennikarz, copywriter, przedsiębiorca. Od 10 lat związany z różnymi mediami. Aktualnie współpracownik Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, gdzie uczy młodych adeptów dziennikarstwa. Zwolennik klasycznych pojazdów, a w szczególności Forda Gran Torino.

[email protected]
Zobacz wpisy autora

Redaktorzy

Jakub Repetowski

Wielki pasjonat książek, motoryzacji i świata nowoczesnych technologii. Copywritingiem zajmuje się od ponad 2 lat. Kocha góry, a na wędrówki zabiera rodzinę.

Zobacz wpisy autora

Marcin Kusz

Od 2014 roku jest dziennikarzem i copywriterem. Zajmuje się technologią i motoryzacją, współpracując z takimi mediami jak KomputerŚwiat, SpeedTest, Tabletowo czy PCLab. Wielki fan transportu (szczególnie ciężkiego), kina (dobrego) i caravaningu.

Zobacz wpisy autora

Szymon Kaźmierczak

Wielki fan klasyków, a w szczególności amerykańskich muscle car. Mechanik, który hobbystycznie naprawia swoje auta. Pasjonat przemysłu motoryzacyjnego, a w szczególności jego historii. Dziennikarstwem motoryzacyjnym zajmuje się od ponad roku.

Zobacz wpisy autora

Krystian Gadurski

Od wielu lat zaangażowany w projekty motoryzacyjne. Prawdziwy pasjonat szybkich samochodów, klasyków i nowości na rynku. Zafascynowany technologią i transportem.

Zobacz wpisy autora

Michał Sikorski

Redaktor portali internetowych i gazet drukowanych, a także copywriter-freelancer i nauczyciel. Przez ponad 10 lat związany był z branżą public relations. Zawodowo, a także w czasie wolnym zajmuje się fotografią. Swoje fotograficzne pasje łączy z wyprawami w góry i na rower.

Zobacz wpisy autora