Klasyczny samochód we flocie popularnej wypożyczalni!

Panek Carsharing to jedna z największych firm w Polsce zajmujących się carsharingiem, czyli wypożyczaniem aut na minuty. Panek posiada sporą ofertę aut retro, która została ostatnio wzbogacona o nowy model.

Carsharing stał się bardzo popularny w Polsce i jedną z częściej wybieranych firm w tej branży jest Panek Carsharing. Wypożyczalnia ta znana jest z oferowania zarówno zwyczajnych aut jak Toyota Yaris, jak i modeli wyższej klasy, do których należą między innymi Bentley Continental GT czy też Cupra Formentor. 

W ofercie znajduje się też klasa retro, w której ramach oferowane są takie auta jak Fiat Multipla, Golf II, Polonez, Daewoo Lanos, a teraz do gromady dołączyła Nysa 522. Jest to auto dostawcze produkowane w Nysie, a wykorzystywane między innymi przez Milicję Obywatelską i pogotowie ratunkowe, ale też firmy, gdyż ten 4,5-metrowy samochód z napędem na tył to przede wszystkim auto dostawcze. Nysa 522 odniosła ogromny sukces w krajach socjalistycznych, a eksportowana była nawet do Belgii czy RFN.

Zdj. główne: SuperTank17/wikimedia.org

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.