Wiadomości

Volkswagen: marka zaprasza fanów na VW Bus Festival

Volkswagen: marka zaprasza fanów na VW Bus Festival
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

To kolejne święto niemieckiej marki organizowane przez Volkswagen Samochody Dostawcze. Mowa oczywiście o wszystkich generacjach kultowego Transportera, począwszy od T1. Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji, miłośnicy czterech kółek zawitają do Hanoweru.

To świetna wiadomość dla wszystkich fanów klasycznych produkcji niemieckiego koncernu. 15 lipca, na profilu „Volkswagen Samochody Dostawcze Oldtimer” pojawił się post przedstawiający wpis z kolendarza dotyczącu roku 2022. Wieść szybko rozniosła się po całym świecie. Miłośnicy „Bulli” już nie mogą się doczekać kolejnej edycji wydarzenia.

Prezes zarządu Volkswagen Samochody Dostawcze, Carsten Intra, zaprasza na spotkanie wskazując na powtórkę zlotu z 2007 roku. Już w przyszłym roku Hanower stanie się stolicą kultowych Transporterów. Będzie to również okazja, aby przyjrzeć się z bliska nowemu w pełni elektrycznemu modelowi ID.BUZZ.

Proces planowania wydarzenia już się rozpoczął, a teren na hanowerskich targach został oficjalnie zarezerwowany. Więcej informacji pojawi się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

(Fot. materiały prasowe Grupa Volkswagen )

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*