Inne

Co podarować znajomym z okazji ślubu?

Co podarować znajomym z okazji ślubu?

Materiał Partnera

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Prezent z okazji ślubu powinien być wyjątkowy i płynąć z serca. Niektórzy już na zaproszeniu informują o preferowanych prezentach, np. kwiaty, wino czy zbiórka dla domu dziecka. Co jednak wybrać, gdy Para Młoda nie sprecyzowała wymarzonego prezentu? Dowiedz się, jaki podarunek wybrać, aby wywołać uśmiech na twarzach Państwa Młodych!

Prezenty ślubne – postaw na klasykę

Wybór prezentu ślubnego dla znajomych nie musi być trudny. Uniwersalnym rozwiązaniem są kartki ślubne – są idealnym dodatkiem do prezentu. Wybierz egzemplarz delikatnie przyozdobiony. Pięknym gestem będzie napisanie w środku spersonalizowanych życzeń. Zastanów się, co wyjątkowego zauważasz w związku tej pary i napisz personalizowane życzenia. Niech słowa płyną z głębi serca, gdyż jest to cenny prezent, do którego Para Młoda chętnie wraca po latach.

Oprócz kartki warto zabrać ze sobą również coś praktycznego i z pomysłem. Może to być przykładowo spersonalizowany album, który Para Młoda będzie zapełniać z biegiem lat. Pary często też sugerują w zaproszeniach, jakich podarunków oczekują. Wśród najczęściej spotykanych pozycji pojawiają się książki i wino. Te pierwsze wymagają dobrej znajomości Młodych, gdyż nietrudno trafić w nieodpowiednią tematykę poradnika czy powieści. Razem z alkoholem, możesz podarować również słodycze, między innymi belgijską czekoladę.

Prezent czy voucher?

Szukanie spersonalizowanego prezentu, który pasowałby do wydarzenia, jakim jest ślub, wymaga czasu i znajomości potrzeb obdarowywanych. Jednym z pomysłów prezentowych są zestawy pościeli, ręczników lub ozdobnych poduszek. Tego typu prezent sprawdzi się, gdy Para Młoda dopiero planuje urządzanie swojego domu czy mieszkania.

Inny rozwiązaniem na prezent ślubny są vouchery. W zależności od preferencji Pary Młodej możesz postawić na coś ekstremalnego lub relaksującego. W pierwszą kategorię wpasowują się bilety na rollercoastery czy skok na bungee. Ciekawym pomysłem jest także wspólny skok ze spadochronem czy wycieczka w odległe krańce świata. Możesz również wybrać vouchery na weekend w SPA lub degustację win i romantyczną kolację. To doskonały sposób na wypoczynek po weselu. Wybierz aktywność, która sprawi im przyjemność i pozwoli na wspólne przeżywanie chwil po ślubie.

Nietuzinkowe prezenty ślubne

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu wielu par, zatem warto pomóc im zatrzymać te wspomnienia na dłużej. Nietuzinkowe podarunki to jeden ze sposobów, aby utrzymać klimat wesela jeszcze przez kilka dni, a nawet lat. Jeżeli chcesz sprawić znajomym przyjemność, zdecyduj się na spersonalizowany prezent. Może to być szkatułka z ich zdjęciem, w której mogą chować wszelkie elementy, chroniące wspomnienia. Innym pomysłem będzie zestaw ręcznie rzeźbionych ram na zdjęcia, czy obraz ich ulubionego artysty.

W tym niepowtarzalnym dniu liczy się również obecność gości, a zatem pamiętaj, aby wspólnie z Parą Młodą przeżywać ten piękny dzień i wspierać ich na nowej drodze życia. Prezent natomiast będzie tylko dodatkiem i sposobem na utrzymanie tych wydarzeń w pamięci na długo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*