Wiadomości

Maciej Musiałowski zawalczył o swoje cztery kółka. Odrestaurowany kabriolet prezentuje się wyśmienicie!

Maciej Musiałowski zawalczył o swoje cztery kółka. Odrestaurowany kabriolet prezentuje się wyśmienicie!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jako reprezentant młodego pokolenia aktorskiego, zdecydowanie wyróżnia się na tle swoich rówieśników za sprawą miłości do klasycznych czterech kółek. Choć samochód uległ kolizji, to Musiałowski zdecydował się go odbudować.

Maciej Musiałowski znany jest z wielu produkcji zarówno na dużym, jak i małym ekranie. Z ostatnich dzieł, do aktorskiego CV Musiałowskiego trafił przede wszystkim serial „Osiecka”.

Jak się okazuje, poza planem zdjęciowym, aktor uwielbia przejażdzki swoim stylowym kabrioletem – Alfa Romeo Spider, który został wyprodukowany jeszcze w latach 80. XX wieku!

Wszystko układało się świetnie do czasu, gdy młody aktor doświadczył niegroźnej kolizji, która zadecydowała o generalnym remoncie kultowej Alfy. Co się pod maską „Pająka”? Spider produkowany był w dwóch wersjach silnikowych – 1.6 95 koni mechanicznych oraz 2.0 o mocy 128 koni mechanicznych. Choć technikalia jest zapierają dechu w piersiach, to moc generowana przez silnik w połączeniu z lekkością samochodu oferuje o wiele więcej mocy niż potrzeba!

(Autorstwa Mr.choppers – Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=17350984)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*