Wiadomości

2-letni Mikołaj potrzebuje specjalistów o wielkim sercu, którzy będą w stanie naprawić wyjątkowy prezent marki Rolls-Royce!

2-letni Mikołaj potrzebuje specjalistów o wielkim sercu, którzy będą w stanie naprawić wyjątkowy prezent marki Rolls-Royce!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mikołaj cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Jedyna nadzieja – terapia genowa jest niezwykle kosztowna. Niedawno do rodziców chłopca zgłosił się anonimowy darczyńca, który podarował Mikołajowi Rolls-Royce Silver Shadow II. Samochód ma zostać zlicytowany jednak potrzebuje najpierw fachowej ręki.

Koszt terapii genowej wynosi aż 9,5 milionów złotych. Rodzina i wolontariusze robią wszystko co w ich mocy by uzbierać wymaganą sumę, jednak nie jest to łatwe. Na szczęście, do pomocy włączył się anonimowy darczyńca, który postanowił wesprzeć chłopca przekazując unikatowy samochód z 1973 roku.

Kiedyś obejrzałem film, na którym Mikołaj wypowiadał nazwy aut i bardzo mnie to poruszyło. Już wcześniej zastanawiałem się, jak pomóc Mikusiowi, ale pomysł przyszedł dopiero po tym, jak zobaczyłem to nagranie. Rolls-royce jest moim oczkiem w głowie. Wiozłem nim do chrztu mojego syna. Małemu rycerzowi przyda się jednak o wiele bardziej.

wyjaśnił anonimowy darczyńca

Zlicytowany samochód ma zasilić konto zbiórki. Niemniej jednak, samochód wymaga fachowego oka specjalisty, który podjąłby się tego zadania. Więcej informacji na oficjalnej zbiórce www.siepomaga.pl/mikolaj-sma.

(By Mr.choppers – Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=18486621)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*