PoradyWarsztat i eksploatacja

Dodatki do silników diesel – zapewnij odpowiednią ochronę swojego samochodu

Dodatki do silników diesel – zapewnij odpowiednią ochronę swojego samochodu
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Czysty silnik to podstawa poprawnego działania każdego samochodu. Nazywany jest on sercem całego auta, dlatego powinniśmy o niego dbać tak samo jak o nasz organ. W przypadku wysokoprężnych jednostek napędowych polecamy dodatki od TEC 2000. Dzięki nim usprawnisz działanie wszystkich kluczowych systemów i dokładnie wyczyścisz silnik i układ olejowy i paliwowy.

Dodatki do silników wysokoprężnych od TEC 2000

W ofercie TEC 2000 znajdziesz następujące dodatki do silników diesel:

 • TEC 2000 Diesel Injector Cleaner – środek do czyszczenia wtrysków oparty na działaniu silnych środków smarnych, którego regularne stosowanie ochroni wtryskiwacze przed zablokowaniem, co pozwoli zachować odpowiednie dawkowanie paliwa,
 • TEC 2000 Diesel System Cleaner – uszlachetniacz do paliwa Diesla pozwalający polepszyć właściwości paliwa, dzięki czemu zmniejsza się zużycie tłoków, a także przedłuża żywotność pompy paliwowej; doskonale konserwuje cały układ paliwowy, odpowiednio go osłaniając,
 • TEC 2000 Induction Cleaner – preparat do czyszczenia całego układu dolotowego –  turbosprężarki kolektora dolotowego, zaworów gaźników; zawartość niezwykle silnych substancji rozpuszczających i smarujących gwarantuje usunięcie i zabezpieczenie dolotu i natychmiastową poprawę jego działania 
 • TEC 2000 Engine Flush – płukanka przeznaczona do czyszczenia wszelakich zabrudzeń zarówno w silnikach wysokoprężnych, jak i benzynowych; środek ten doskonale usuwa osad, nagar oraz sadzę z pierścieni tłokowych, kanalikach wału i popychaczy zaworowych; pozbywa się także zalegającego starego oleju z komory spalania i układu olejowego.

TEC 2000 Engine Flush – jeden z najskuteczniejszych preparatów do czyszczenia wnętrza silnika

Hitem sprzedażowym pozostaje niezmiennie płukanka do silnika Engine Flush. To środek do kompleksowego czyszczenia jednostki napędowej. Doskonała kompozycja dwóch rodzajów rozpuszczalników i dwóch preparatów smarnych w połączeniu z bazą środka, która nie zawiera węglowodorów niechlorowanych, a także nafty i oleju, zapewnia niespotykaną do tej pory skuteczność. Świetnie czyści wszystkie elementy silnika, dzięki czemu ten działa sprawnie i w odpowiednich warunkach.

Jakie są zalety korzystania z płukanki silnika Engine Flush? Po czyszczeniu zyskujesz:

 • zwiększoną kompresję w cylindrach,
 • zwiększenie wydajności oleju, 
 • usunięcie osadu oraz nagaru ze wszystkich powierzchni wewnątrz silnika,
 • usunięcie osadów z kanałów olejowych oraz rowków pierścieni tłokowych,
 • wyciszenie hydraulicznych popychaczy zaworów,
 • zwiększoną moc, 
 • neutralizację szkodliwych kwasów w oleju,
 • redukcję szkodliwych emisji spalin.

Płukanie silnika to bardzo ważna czynność, dzięki której zwiększysz moc, zmniejszysz spalanie oraz poprawisz ogólną wydajność pracy jednostki napędowej. Regularne stosowanie tego środka będzie doskonałą profilaktyką – od tej pory silnik będzie posiadał doskonałą ochronę przed osadzaniem się zanieczyszczeń.

Sprawdź naszą płukankę i pozostałe dodatki do Diesla i dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów. Jesteśmy przekonani, że odczujesz różnicę i unikniesz awarii wiążących się z dużymi wydatkami. Zapraszamy – TEC 2000.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*