Wydarzenia

Zapowiadane zloty BMW w Polsce w 2021 roku – na to możesz szykować klasyka

Zapowiadane zloty BMW w Polsce w 2021 roku – na to możesz szykować klasyka
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś fanem samochodów BMW? Zastanawiasz się jakie zloty pojazdów tej marki odbędą się w Polsce w 2021 roku? Chcesz się na nie udać wraz ze swoim autem, a może lubisz podziwiać odrestaurowane klasyki? 

Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań brzmi tak to koniecznie zdecyduj się na przeczytanie naszego zestawienia. Dowiedz się, jakie zloty odbędą się w najbliższym czasie i gdzie się udać najlepiej.

Bavarian Style Meeting vol.1 – Katarzynki

Kolejny termin, w którym ma odbyć się zlot fanów samochodów BMW, to piętnasty maja. Na temat tego wydarzenia robi się coraz głośniej, ponieważ jest to jedna z największych imprez motoryzacyjnych. Można na niej zapoznać się z wieloma osobami z tymi samymi zainteresowaniami. Czekać będzie wiele nowych modeli, a także odrestaurowanych klasyków, obok których nie da się przejść obojętnie. 

To niemal raj dla fanów motoryzacji, dlatego jeśli należysz do tej grupy, koniecznie zarezerwuj sobie wolne na ten dzień i wybierz się do Katarzynki. Na stronie Facebooka można śledzić informacje na temat tego wydarzenia, a także wszelkich zmian, które zostają wprowadzane na bieżąco.

MW3erFest 2k21- Przysucha

W maju odbywa się wiele imprez motoryzacyjnych. Kolejnym spotkaniem, na które warto się wybrać, jest MW3erFest 2k21. Impreza będzie trwać od 28 do 30 maja na terenie Przysuch. Można pojawić się tylko jednego dnia lub spędzić cały weekend wśród kierowców i miłośników BMW. 

To doskonałe miejsce, by zobaczyć stare modele w zadbanym stanie. Nie czekaj i wybierz się na jeden z największych zlotów BMW w Polsce, które odbędą się w 2021 roku. Decydując się na taką wyprawę, możesz mieć pewność, że to będzie doskonała przygoda, o której będziesz mógł opowiadać znajomym.

I Ogólnopolski Zlot BMW na Pomorzu

W czerwcu ma odbyć się Ogólnopolski Zlot BMW na Pomorzu. To spotkanie ma zostać zorganizowane 5–6 czerwca. Jeśli chcesz spotkać takich samych fanów i miłośników samochodów marki BMW, to koniecznie się tam wybierz. Pojawią się na nim samochody z całej Polski, które z pewnością chcesz zobaczyć na własne oczy. Już teraz zorganizuj sobie dzień wolny, by nie przegapić tego wydarzenia.

Niestety wiele zlotów i spotkań motoryzacyjnych zostaje odwołanych przez sytuację epidemiologiczną panującą nie tylko w całym kraju, ale również na świecie. Warto więc na bieżąco śledzić informację na temat wyżej wymienionych zlotów, by mieć pewność, że się odbędzie, i wiedzieć, jakie zasady będą na nich obowiązywać.

(fot. pixabay.com)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*