FanklubyNieoficjalne

Wraca sierpniowy zlot BMW w Toruniu! Oto wszystko, co warto wiedzieć o wydarzeniu

Wraca sierpniowy zlot BMW w Toruniu! Oto wszystko, co warto wiedzieć o wydarzeniu
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Fani BMW uwielbiają zloty, na których oprócz tuningowanych modeli z lat 2000. pojawiają się także prawdziwe perełki, często modele pokroju legendarnego E32 z końcówki lat 80. ubiegłego wieku. Jednym z wydarzeń, na którym osoba uwielbiająca niemieckie samochody lub sama je posiadająca będzie mogła świetnie się bawić i porozmawiać z entuzjastami z innych części Polski, jest XXIII Ogólnopolski Zlot BMW w Toruniu!

Co się stało ze zlotem w latach ubiegłych?

Tegoroczna edycja będzie już 23., jednak ostatnia, czyli 22., odbyła się w roku 2019. Jak wiadomo, 2020 rok przyniósł sporo niespodzianek, a wszystko przez pandemię. Wiele zlotów, rajdów i wyścigów zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych zostało odwołanych. Kibice, hobbyści, pasjonaci, ale i sportowcy musieli pogodzić się z tym faktem i cierpliwie czekać na kolejne edycje, które na szczęście w dużej mierze udało się zrealizować w roku 2021. Nie inaczej będzie z XXIII Ogólnopolskim Zlotem BMW, który odbędzie się w kolebce zlotów bawarskiej marki, czyli w Toruniu. Miejmy nadzieję, że impreza dojdzie do skutku, wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju.

Co czeka na uczestników?

Na wszystkich fanów marki BMW czekać będzie niesamowita zabawa, zagwarantuje ją DJMarecki. Nie zabraknie także prób sprawnościowych na torze, a także Drift TAXI tylko dla uczestników zlotu! Oprócz tego organizatorzy planują liczne konkursy dla publiczności, stoiska z gadżetami, a także gastronomię – w końcu zlot potrwa przynajmniej 11 godzin! Nie zabraknie także tradycyjnego pokazu mocy w formie palenia gumy przez kierowców pojazdów marki BMW.

Czas trwania, dokładna data – kiedy zlot?

Zlot ma się odbyć 14 sierpnia 2021 roku o godzinie 9:00. Jest to sobota, także zarezerwujcie sobie jeden dzień wolny w pracy (jeśli wtedy pracujecie), a jeśli nie, wstańcie wcześniej i stawcie się na terenie toru rallycrossowego, czyli tam, gdzie odbyła się Majówka z BMW. Warto zaznaczyć, że w tym roku jest to niestety impreza jednodniowa, nie ma więc możliwości przyjazdu w piątek i pozostania do niedzieli. Mimo wszystko trzeba się cieszyć, że wydarzenie ma szansę w ogóle dojść do skutku. Po rozpoczęciu o godzinie 9:00 od 9:30 do 18:00 odbywać się będzie Drift TAXI w przerwach konkurencji na torze. Od 10:15 rozpoczną się eliminacje do Pokazu Mocy równocześnie z wyścigami na torze (te potrwają do 18:00) – eliminacjami i finałami. Od południa plac Pokazu Mocy zostanie otwarty. Również od 12:00 na uczestników i publiczność będą czekać różne konkurencje. Finał Pokazu Mocy odbędzie się o 16:00, a po nim – pomiędzy 17:30 a 19:30 – znów otworzą się bramy placu Pokazu Mocy. Od godziny 18:00 do 19:00 zostanie otwarty tor dla wszystkich. O 18:00 wybrani zostaną Miss i Mister Zlotu. Zakończenie imprezy planuje się na godzinę 20:00.

Ceny wejściówek:

Poniżej ceny wjazdówek/wejściówek zaczerpnięte z oficjalnej strony facebookowej zlotu, do której link tutaj:

1. samochód + kierowca – 80 zł;

2. samochód + laweta + kierowca – 80 zł;

3. motocykl + kierowca – 20 zł;

4. pasażer – 20 zł;

5. pieszy – 20 zł.

Osoby niepełnosprawne i dzieci do 14. roku życia wejście darmowe.

Przeczytaj też: https://carsio.pl/fankluby/nieoficjalne/fankluby-opla-w-polsce-jest-tez-u-ciebie/

Zdjęcie główne: Pexels/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*