Wydarzenia

Zloty klasyków w 2021 roku – gdzie warto jechać?

Zloty klasyków w 2021 roku – gdzie warto jechać?
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Bieżący rok okazał się klapą pod względem wydarzeń motoryzacyjnych. Zarówno dla organizatorów, jak i odwiedzających. Branża targowa to jedna z najbardziej dotkniętych przez globalny kryzys gałęzi przemysłu. Nienasycenie wrażeniami motoryzacyjnymi z pewnością przełoży się na porażającą frekwencję w przyszłym roku. Sprawdziliśmy, na które zloty klasyków warto się udać w przyszłym roku!

Zloty klasyków

Ostatni okres kilku miesięcy nie oszczędzał branż uzależnionych i opierających swoją działalność na kontaktach z ludźmi. Jedną z nich jest branża targowa; parę dni temu odbył się strajk tej gałęzi gospodarki. Sytuacja jest krytyczna. Kolejny rok przestoju może okazać się zgubny dla przeważającej części branży targowej. Kolejne odwołane wydarzenia to utrata szansy na podniesienie się z dna. Organizatorzy zlotów klasyków są pełni optymizmu na przyszły rok; w sieci pojawiło się wiele zapowiedzi wydarzeń planowanych na rok 2021. Oto lista najciekawszych zlotów klasyków na 2021 rok.

American Cars Mania 2021

Uczta dla miłośników amerykańskich klasyków odbędzie się w dniach 25-27 czerwca 2021 roku. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce i jedno z większych w Europie. American Cars Mania to ucieleśnienie fascynacji amerykańskimi maszynami; ich pięknem, mocą oraz ponadczasowością. Dla zgromadzonych nie zabraknie potężnych muscle carów i wielu atrakcji! Więcej informacji na americancarsmania.pl.

ClassicMania XI – Edycja Specjalna

To niezwykłe wydarzenie skupia fanatyków zabytków pojazdów uprzywilejowanych. ClassicMania organizowana jest od 2010 roku. Tradycyjnie – wydarzenie ma miejsce w ostatnią niedzielę sierpnia w śląskim Sosnowcu. Znajdziesz tam przede wszystkim zabytkowe radiowozy, karetki czy straże pożarne. Więcej informacji tutaj

Warsaw Oldtimer Show

Słowami organizatora; VII edycja Warsaw Oldtimer Show to impreza obowiązkowa dla wszystkich właścicieli, kolekcjonerów, ekspertów i miłośników klasycznych samochodów. W weekend 24-25 kwietnia 2021 roku Warszawa zmieni się w stolicę klasyków. Na wystawie znajdzie się ponad 1500 kultowych pojazdów i motocykli o łącznej wartości 75 milionów euro. Więcej na oldtimerwarsaw.com!

Radomskie Klasyki 2021

Radomskie klasyki to stowarzyszenie zrzeszające miłośników antyków, powstałe w 2013 roku. Rok w rok organizują wachlarz wydarzeń, które przyciągają całe rzesze fanatyków. Najbliższą imprezą będzie otwarcie sezonu 25 kwietnia 2021 roku. To największe wydarzenie w tym rejonie i z pewnością niedługo zaskoczą nas oficjalnym zlotem zabytków. Więcej informacji tutaj i na oficjalnej stronie internetowej stowarzyszenia radomskieklasyki.pl

Auto Nostalgia – Targi Pojazdów Zabytkowych 2021

To kolejny z prestiżowych wydarzeń na terenie Polski. Miłość do motoryzacji co roku przyciąga tłumy wygłodniałych miłośników zabytków. Na hali wystawowej znajdą się nie tylko polskie zabytki, ale również te zachodnie czy też egzotyczne. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 14-15 kwietnia 2021. Więcej informacji tutaj!

Retro Motor Show 2021

Crème de la crème zlotów klasyków na terenie kraju. Retro Motor Show to coroczne święto polskich miłośników zabytków. Te targi to wspaniała podróż do czasów naszych dziadków i ojców, w których klasyczna motoryzacja miała swoje początki. To między innymi tutaj będziesz mieć okazję, aby posłuchać, jak wybrzmiewały ulice w różnych okresach XX wieku. Wydarzenie tradycyjnie będzie miało miejsce jesienią. Więcej informacji znajdziesz tutaj!

Classic Expo Salzburg

Co, jeśli chcecie przy okazji zobaczyć kawałek świata i poznać ludzi z przeróżnych zakątków świata? Dobrym rozwiązaniem będzie wyprawa na Targi klasyków w niemieckim Salzburgu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-17 października 2021 roku. Ta coroczna uczta dla miłośników motoryzacji przyciąga najróżniejsze pojazdy przeszłości. Więcej informacji tutaj!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*