W internecie

Czy warto skorzystać z porównywarki OC i AC?

Czy warto skorzystać z porównywarki OC i AC?
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Za kilka dni kończy się Twoje ubezpieczenie OC i zależy Ci na tym, aby kolejna polisa była jak najtańsza? Sprawdź, w jaki sposób kalkulator OC i AC może pomóc Ci w znalezieniu najbardziej korzystnej oferty!

Jak działa kalkulator OC i AC?

Sposób działania kalkulatora OC nie jest skomplikowany. Dzięki temu z jego obsługą poradzi sobie każdy – nawet osoba, która na co dzień niewiele korzysta z komputera. Na samym początku należy uruchomić kalkulator OC i uzupełnić prosty formularz. Jeśli kiedykolwiek kupowałeś OC, z pewnością nie zaskoczą Cię pytania w formularzu – są one bowiem zadawane niemal przez każdą firmę oferującą ubezpieczenia komunikacyjne. Pytania dotyczą między innymi:

  • pojazdu – jaka to marka, model, rok produkcji, jaki przebieg ma auto, jak jest wykorzystywane itp.,
  • kierowcy – jak długo właściciel ma prawo jazdy, czy ma na koncie jakieś stłuczki, ile ma lat, w jakiej miejscowości mieszka,
  • ubezpieczenia – czy ma to być tylko OC, czy może OC i AC, od kiedy ma obowiązywać dana polisa.

Po uzupełnieniu wszystkich pól otrzymasz szczegółowe zestawienie ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu dowiesz się, ile będzie kosztowało OC w poszczególnych firmach. Na podstawie danych z kalkulatora OC będziesz mógł wybrać ofertę, która jest dla Ciebie najbardziej korzystna.

I najważniejsze – kalkulator OC pozwoli Ci nie tylko na znalezienie najtańszego OC na rynku, ale też na dokonanie zakupu wybranej polisy. Szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu!

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora OC i AC?

Powodów, dla których warto skorzystać z kalkulatora OC, jest wiele. Nie bez powodu kierowcy tak chętnie korzystają z tego narzędzia!

100% pewności, że kupujesz najtańsze ubezpieczenie

To zdecydowanie najważniejsza przyczyna popularności kalkulatorów OC. W przypadku samodzielnego poszukiwania najtańszego OC nie możesz mieć pewności, że wybierasz najbardziej korzystną ofertę – nawet jeśli spędzisz mnóstwo czasu na zapoznawaniu się z ofertami ubezpieczycieli. Dzięki kalkulatorowi OC w kilka minut sprawdzić oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych i wybierzesz to, którego cena będzie najbardziej atrakcyjna. To samo dotyczy ubezpieczenia Autocasco – to szczególnie istotne, bo ceny AC potrafią być o wiele wyższe niż ceny OC.

OC bez wychodzenia z domu? Oczywiście, że tak!

Zależy Ci na tym, aby nie poświęcać zbyt wiele czasu na poszukiwanie taniego OC? Kalkulator jest dobrym narzędziem dla Ciebie. Samo wypełnienie formularza zajmie kilka minut, podobnie jak zakup polisy. Dzięki temu nie tylko kupisz OC bez wychodzenia z domu, ale też zaoszczędzisz sporo czasu i energii.

Pełne bezpieczeństwo

Kalkulator OC to gwarancja bezpieczeństwa. Dobrym przykładem może być Porówneo – firma dba o to, aby wszystkie dane były zabezpieczone przy pomocy najnowocześniejszych systemów. Jednocześnie Porówneo współpracuje wyłącznie z cieszącymi się uznaniem towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi jak AXA, AVIVA, Generali czy Proama. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz nowe OC w sposób całkowicie bezpieczny.

Podsumowanie

Porówneo to nowoczesny kalkulator OC, który cieszy się ogromnym zaufaniem kierowców. Co ważne, Porówneo daje możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy agenta – na etapie wypełniania formularza, wyboru OC lub zakupu polisy. Właśnie dlatego to porównywarka i agent w jednym!

Zdjęcia: materiały od klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*